top of page
HERECKÝ KURZ NA FB.jpg
HERECKÝ KURZ: Welcome

LETNÝ HERECKÝ KURZ

7.-11.8.2023 Nízke Tatry Vyšná Boca

GALAXY ACTING STUDIO

Kurzy každoročne organizujeme pre tých, ktorí si chcú osvojiť základy hereckej práce, získať skúsenosti z práce pred kamerou, alebo sa pripraviť na štúdium herectva. Ale hlavne overiť si či na to majú. Prihlásiť sa môžu záujemcovia od 10 do 60 rokov .  Po absolvovaní kurzu sa stávate automaticky členom agentúry GALAXY, ktorá Vám pomôže otvoriť dvere do sveta filmu,televízie, či reklamy a uplatniť sa v ňom. Odborné vzdelávanie  na kurzoch zabezpečujú známe a uznávané herecké, pedagogické a filmové osobnosti.

best-acting-class-los-angeles-158.jpg

O KURZE

Tak ako každé leto, aj v tomto roku organizujeme herecký kurz v termíne od 7.-11.8.2023 v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier Vyšná Boca Hotel BARBORA. Kurzy sú určené pre tých, ktorí si chcú osvojiť základy hereckej práce, získať skúsenosti z práce pred kamerou, alebo sa pripraviť na štúdium herectva. Ale hlavne overiť si, či na to majú. Prihlásiť sa môžu záujemcovia od 10 do 60 rokov. Po absolvovaní kurzu sa automaticky stávate členom agentúry GALAXY, ktorá vám pomôže otvoriť dvere do sveta filmu, televízie, či reklamy a uplatniť sa v ňom. Odborné vzdelávanie na kurzoch zabezpečujú známe a uznávané herecké, pedagogické a filmové osobnosti.


CENA KURZU 500 EUR.


V cene je okrem výučby zahrnuté komfortné hotelové ubytovanie celodenná strava a vždy výborná partia ľudí. Pri prihlásení na kurz je potrebné zaplatiť zálohu 100 EUR. Zvyšok najneskôr mesiac pred začatím kurzu. Podrobnejšie informácie o kurze (presný rozvrh, pedagógov a program kurzu) dostanete hneď po prihlásení sa.

hotel_barbora_-_web_2.jpg
HERECKÝ KURZ: News

Pedagógovia

Odborné vzdelávanie na našich kurzoch zabezpečujú známe a uznávané herecké. pedagogické a filmové osobnosti.

289033577_5726192017410293_747742344061048363_n.jpg

Ivan Romančík

Herec, pedagóg

url.jpg

Oľga Solárová

Herec, pedagóg

Sanitrová Dagmar 1.jpg

Dagmar Sanitrová

Herec, pedagóg

512-SHOPCITY-3.jpg

Doc.Elena Lindtnerová

Pedagóg

HERECKÝ KURZ: Services

Ivan Romančík o kurze v "Neskoro večer"

HERECKÝ KURZ: Video
02 kopie 2.jpg

Section Title.

This is a paragraph area where you can add your own text. Just click “Edit Text” or double click here to add your own content and make changes to the font. It's a great place to tell a story about your business and let users know more about you.

HERECKÝ KURZ: Obrázek
HERECKÝ KURZ: Video
HERECKÝ KURZ: Pro Gallery

A ako to na takom hereckom kurze vyzerá?

HERECKÝ KURZ: Video
vysna_boca_okolie_0.png

Herecký kurz & ubytovanie

Hotel BARBORA Nízke Tatry Vyšná Boca

HERECKÝ KURZ: Welcome

Hotel Barbora

Hotel
Uprostred nízko-tatranskej prírody, v malebnej obci Vyšná Boca, poskytuje služby k plnej spokojnosti klientov Hotel Barbora.

HERECKÝ KURZ: Text
HERECKÝ KURZ: Pro Gallery
HERECKÝ KURZ: Best Sellers
bottom of page